FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ TIME FOOD GROUP FRANCHISE A.Ş

KURULUŞ HİKAYEMİZ - 1919

Kocatepe markası, Madam Marusia tarafından 1919 yılında kurulmuş, 1949 yılında Nurettin Tunçay ile market raflarında yerini almış, 1996’da Haluk Tunçay ile Türkiye'nin ilk Kahve Evi konseptini kurmuştur. Kocatepe, günümüzde İncebey Ulubay ile 5 farklı self servis kahve evi ve 1919 kuru kahvecisi konsepti ile yoluna devam etmektedir.

 

Kahve Evi konsepti ile gerek Türk kahvesini, gerek dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş işletme çatısı altında birleştirmeyi başarmıştır.
Kocatepe Kahve Evi, geleneksel Türk Kahvesinin eşsiz lezzetinin, Türk kültürü ve geleneklerine bağlı kalarak ülke pazarında geniş kitlelere yayılmasını kendisine ilke edinmiştir.
Halen kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleri ile pazarda belirli bir yeri olan marka yeni yatırımcıları ve dinamik yapısı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Nurettin Kocatepe markalı ürünler ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabilmekte, Kocatepe Kahve Evi konsepti ile de Anadolu’nun başlıca illerinde kahve severleri ile buluşmaktadır.

 

 

 

 

  

Vizyonumuz

 

Kocatepe 1949 olarak geçmişten edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri geleceğe taşırken kahve sektörünün mevcut kalitesinin ve niteliklerinin artırılması konusunda başrol oyuncusu olacağımıza inanıyoruz. Bizlerin en büyük amacı, Türk kültürünün bir simgesi olan Türk Kahvesini yeni ve gelecek nesillere tanıtmak ve sevdirmektir.

 

Misyonumuz

 

Kocatepe 1949 olarak, sahip olduğumuz asırlık tecrübeyle Türk Kahvesinin en doğru ve kaliteli üretim/sunum anlayışı eşliğinde “kendi tüketmediğimizi üretmeyiz” ana ilkesiyle varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu süreç içerisinde mevcut olan kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarıp yeni ürünler ve lezzetler aracılığı ile vazgeçilmez olmayı ilke ediniyoruz. Sektörel başarının yanı sıra halkımızın gıda tüketimi ve sunumu konularında bilinçlendirilmesi de kurumsal hedefimizdir. Ayrıca Kocatepe Kahve Evi olarak amacımız geleneksel kahve kültürümüzle günümüz çay kültürünü sentezleyerek, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve keyifli ürünleri nezih mekanlarda Türk ve Dünya kahve severlerinin hizmetine sunmaktır.


TÜRKİYE’NİN İLK KAHVE EVİ

1996 yılında kahve ve kahveye eşlik edecek lezzetleri nezih bir ortamda misafirleri ile buluşturan Kocatepe, “Kahve Evi” konseptinin Türkiye’de ki ilk yaratıcısı olurken;                                                                                                                  
Türkiye'de ilk defa "Kahve Evi Franchise sistemini" kurarak  bir çok ilde boy göstermeye başladı ve Türkiye’nin ilk “Zincir Kahve Evi” ünvanını da aldı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR