FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ TIME FOOD GROUP FRANCHISE A.Ş

Telif Hakları

www.kocatepekahveevi.com.tr’ nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ( sitede Kocatepe Kahve Evi olarak anılan ) Kocatepe Kahve Evi'e ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların Kocatepe Kahve Evi'in yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

 

Kocatepe Kahve Evi site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri Kocatepe Kahve Evi yükleme şart ve koşullarına tabidir.Yasal Bilgi
 

Sitede Yer Alan Bilgilerin Doğruluğu

Bu Site'deki bilgiler Kocatepe Kahve Evi’in Türkiye'deki müşterilerine yöneliktir ve diğer ülkeler için geçerli olmayabilir.Kocatepe Kahve Evi, bu site'deki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Site de belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz. Kocatepe Kahve Evi herhangi bir zamanda, ürünlerin spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

www.kocatepekahveevi.com.tr 'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Kocatepe Kahve Evi'e hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. Kocatepe Kahve Evi, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

 

Siteye Başka Sitelerden Link Verme

Eğer bu siteye link vermek isterseniz, bu link www.kocatepekahveevi.com.tr'nin Ana Sayfası'na yönlendirilmelidir.

 

Sitede Yer Alan Ürün Bilgileri

Üretici ve ithalatçı firma, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

 

Önerilen Fiyatlar

Fiyatlar illere ve Yetkili Satıcılara göre farklılıklar gösterebilir. Yürürlükte olan mevzuat ve uygulamalardaki değişikliklerden doğabilecek vergi ve masrafların ödenmesinden müşteri sorumludur.

 

Geçerli Kampanyalar

Kocatepe Kahve Evi, kampanya koşulları otomobillerin tip ve model yılına göre değişir. Kampanyalar sınırlı sayıda otomobili kapsamaktadır. Kampanyalar konusunda, ayrıntılı bilgi için, Kocatepe Kahve Evi'’in iletişim sayfasından form doldurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR